Новини
![](/files/2022/MYN1EjEI.jpg)
15.02.2022 на території Молочанської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів, біля пам’ятного знаку воїну-афганцю, випускнику школи, Сапальову Юрію Миколайовичу, відбувся мітинг, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 33-ї річниці виведення військ колишнього Радянського Союзу з Республіки Афганістан.
У заході брали участь: голова Молочанської міської ради Ірина Липка, представник «Ради ветеранів Афганістану» Андрій Вавренюк та воїни-інтернаціоналісти Молочанської громади, депутат Запорізької обласної ради Юлія Корнієнко, депутат Пологівської районної ради Володимир Хижук, депутат Токмацької міської ради Андрій Корнієнко, директор Молочанської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Тетяна Клименко, учні Молочанської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів.
![](/files/2022/MYN25HHM.jpg)
![](/files/2022/MYN1AdrK.jpg)
![](/files/2022/MYN1Rftu.jpg)
![](/files/2022/MYN1KEP9.jpg)
![](/files/2022/MYN1NYzz.jpg)
![](/files/2022/MYN1TRKD.jpg)
![](/files/2022/MYN21kPp.jpg)
![](/files/2022/MYN1rVBv.jpg)
![](/files/2022/MYN1Yjt1.jpg)
![](/files/2022/MYN1uqdK.jpg)
![](/files/2022/MYN1xs89.jpg)
Вівторок, 15 Лютого 2022 09:33 | Переглядів: 416